OneUpTV Banner Page

OneUp.TV to zrzeszenie internetowych twórców. Sama idea narodziła się w głowie jednego człowieka, który bardzo chciał pokazać światu, że razem można zajść dalej i to właśnie w drodze do wspólnego sukcesu można poznać najciekawszych ludzi. Chcemy naszym odbiorcom dostarczać ciekawe i zabawne materiały na wysokim poziomie. Codziennie otrzymasz więc od nas świeżą porcję Let’s Play’ów, Teorii i ciekawostek z gier, bajek oraz anime, Vlogów i Alogów oraz materiałów humorystycznych. Jeśli nie wiesz jak spędzić nudny wieczór to zajrzyj do nas! Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!

 

Redakcja OneUp

 

OneUp.TV to zrzeszenie internetowych twórców. Sama idea narodziła się w głowie jednego człowieka, który bardzo chciał pokazać światu, że razem można zajść dalej i to właśnie w drodze do wspólnego sukcesu można poznać najciekawszych ludzi. Chcemy naszym odbiorcom dostarczać ciekawe i zabawne materiały na wysokim poziomie. Codziennie otrzymasz więc od nas świeżą porcję Let’s Play’ów, Teorii i ciekawostek z gier, bajek oraz anime, Vlogów i Alogów oraz materiałów humorystycznych. Jeśli nie wiesz jak spędzić nudny wieczór to zajrzyj do nas! Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!

 

Turpat

 

Nagrywam VLOGI i GRY. Vlogi podzielone tematycznie o moim życiu, filmach, serialach, książkach, komiksach i anime. Gry okazyjnie, w zależności od nastroju :)

 

BrutalTV

 

Hej, jestem Brutal! Nagrywam mixy z gier oraz naszych rozmów, które mają rozśmieszyć, serie z Horrorów, które mają wystraszyć, oraz Vlogi, które mają zaintrygować, nie zakładam „maski” gdy nagrywam filmy, jestem po prostu sobą :)

 

Axerfish

 

Na moim kanale znajdziesz filmy o tematyce mangi & anime, luźne vlogi i okazjonalne filmy z gier. Nie zabraknie tu dobrego humoru, między innymi w Pieprzonym Pokedexie, a także wielu rozkmin na przeróżne tematy.

 

Goldseven

 

Młoda let’s playerka ze zrytym umysłem i setką pomysłów! Mam 17 lat i kręcę gameplaye z gier komputerowych. Moje hobby uskuteczniam od grudnia 2011 roku.

 

MacMichael

 

Zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdyby gry istniały w realnym życiu? Na moim kanale zobaczysz wiele ciekawych teorii, które opisują działanie wielu ciekawych przedmiotów z gier, chociażby Gravity Gun czy MediGun. Zapraszam :)

 

Hesher

 

Z tej strony Hesher! Znajdziesz u mnie gameplaye, vlogi oraz recenzje gier. Charakteryzuję się tym, że nagrywam sporo filmów z gier konsolowych. Wbijaj śmiało ; )

 

Strasznie Ciekawe

 

Witam serdecznie! Na moim kanale znajdziecie filmy poświęcone zjawiskom, których nie jesteśmy w stanie w żaden prosty sposób wyjaśnić. Zapraszam gorąco wszystkich miłośników tajemnic i wszystkich tych, którzy lubią się bać!

 

Polish YouTube Helpers

Polish YouTube Helpers to akcja w trakcie realizacji. Ma ona na celu wspomaganie małych i ambitnych twórców na początku ich przygody z platformą YouTube. Od udostępnianie filmów, poprzez promowanie aż do pomocy materialnej, to właśnie chcą osiągnąć założyciele Polish YouTube Helpers.

Inny Wymiar Futbolu

Jesteśmy grupą młodych ludzi interesujących się piłką nożną i wszystkim co z nią związane. Dzięki naszym filmom chcemy zarazić tym pięknym sportem jeszcze więcej ludzi, przekazać informacje, ciekawostki, fakty o których przeciętny człowiek nie ma pojęcia. Chcemy, aby każdy mógł dowiedzieć się czegoś więcej niż to, że piłka jest okrągła, a bramki są dwie.

Inne Medium

 

Informacje spoza oficjalnych źródeł i bez ogródki. Duchy, UFO, jasnowidze lub nieznana historia ludzkości jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś na temat rzeczy, które nauka odrzuca z założenia, zachęcam do sprawdzenia tego kanału.

 

JeremyTV

 

Prowadzę kanał dla fanów serii Dragon Ball oraz innych Shounenów. Pojawią się na nim także materiały dotyczące komiksu zachodniego, animacji, gier, oraz możne nawet w przyszłości coś poważniejszego.

 

Kler

 

Cześć, z tej strony Kler! Na moim kanale znajdziesz głównie materiały z gier oraz vlogi z moimi przemyśleniami. Szczególnie uwielbiam survival-horrory oraz gry skłaniające do refleksji toteż najczęściej ukazują się materiały o takiej tematyce. Często organizuję streamy ze swoimi widzami, na których konkurujemy między sobą w L4D2, CSie czy chociażby kalamburach, rozmawiamy, śmiejemy się.

 

Rabo

 

Lubicie bajki? Pewnie, że tak! Kto ich nie lubi? Postaram się przekazać Wam wystrzałową dawkę składanek i ciekawostek z produkcji, które towarzyszą nam od lat! :) Zapraszam Was na mój kanał gdzie możecie zapoznać się z całą moją twórczością i przede wszystkim rozerwać się!

 

Patryk S. Covers

 

Polskie, japońskie i inne covery openingów anime i nie tylko wbij i sprawdź sam :)

 

Blakeful

 

Na moim kanale znajdziesz ciekawostki głównie z uniwersum Pokemon oraz rozkminy na różne tematy. W przyszłości spróbuję poszerzyć swój kontent na inne anime.

 

Super Banan

Opis coś takiego ? Hej, jestem SuperBanan ale mówcie mi banan, na swoim głównym kanale wrzucam głównie Vlogi o komiksach marvela/DC, również zachaczam o tematy związane z Anime i Japonią, czasem znajdziecie u mnie również vlogi z pogranicza VR/OculuRift. Zaś na drugim kanale przedstawiam wam nietyopowe gadżety geekowskie znalezione w sieci i opowiadam wam je z nietypową narracją.

Zivah

Cześć z tej strony Zivah. Blondynka nagrywająca let’s playe – ok, to nie brzmi zbyt dobrze.Gram głównie w gry retro. Od Syberii, przez Ghost Mastera do Postala. Cieszy mnie to, że mogę przypominać ludziom o produkcjach, w które grali w dzieciństwie.

Recek

 

Heya! Ja jestem Recek i skupiam się w dużej mierze na materiałach gamingowych w róznej postaci. Oprócz tego
przedstawiam swoje poglądy we vlogach na tematy wszelakie, a także raz na jakiś czas daję upust swojej komediowej
stronie swojej osobowości. Energiczny – jak najbardziej. Nieszablonowy – oczywiście. Pasjonat – przede wszystkim.

 

ZyjTakJakChcesz

 

Jestem Mati, mam 20 lat i pochodzę z małego miasteczka, jestem dość dziwną osobą i takie też są moje filmy, jeśli chcesz się pośmiać, wzruszyć, zdenerwować, to lepiej trafić nie mogłeś! ^^

 

Carrioner

 

Pamiętaj, że robię te filmiki dla rozrywki, więc nie traktuj wszystkiego tak poważnie. Jeśli „obsrałem” jakąś grę którą uwielbiasz i czujesz się urażony, to to już twój problem. Mogę „obrażać” coś co sam lubię dla rozrywki mojej i innych :) Gry są jedną z moich pasji. Odkąd pamiętam chciałem się dzielić z innymi moimi doświadczeniami związanymi z grami. YouTube – jak i twitch – mi to umożliwia :)

 

PlusteQ TV

 

Cześć przyjacielu! Za pośrednictwem youtube tworzę swój autorski program TimeForEsport, który traktuje o polskiej i zagranicznej scenie sportów elektronicznych. W filmach prezentuje informacje, które wzbogacam o swój własny, subiektywny komentarz. Poza tym na kanale znajdziesz takie serie jak: premiery gier, subiektywnym okiem oraz luźne vlogi. Od pewnego czasu zajmuję się również tworzeniem lektora pod filmy innych twórców.

 

Glitch Test

 

Animacje z YouTuberami i SpeedArty. Rozmowy na żywo o WSZYSTKIM bez wyjątków :) Częste Stream’y z twórczości jak i poradniki.

 

Boddynock

Gram we wszystko co można, jak nie mam dostępu do prądu to zagram nawet w tetrisa cegłami na pobliskiej budowie. Najbardziej bawi mnie rozgrywka internetowa i interakcja z graczami – nawet jeśli do interakcji z człowiekiem wchodzi moja amunicja, bądź halabarda. Klimat postapo jest mi najbardziej bliski nie tylko w grach, ale także w literaturze i filmie. Zapraszam na moje streamy, tam będziecie się dobrze bawić oglądając, dyskutując i grając ze mną.

Spróbuj Inaczej

 

Program rozrywkowy walczący z rutyną , monotonią i standardem. Pupy i dupy to istna bajka, nie żałuj więc palca i jebnij lajka.