patron_studioip

 

www.studioip.pl

Studio Ip zajmuje się kompleksową obsługą, zarówno firm jak i klientów indywidualnych. Oferujemy nowoczesne studio wraz ze sprzętem fotograficznym, znajdujące się w dogodnej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Agencji Aktorskich, na terenie Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie Jesteśmy profesjonalni, elastyczni i kreatywni. Oprócz sesji fotograficznych i castingów wspieramy również młodych ludzi z pasją. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy Twój pomysł. Nie zastanawiaj się tylko dzwoń.

 

studio

 

Współpracujemy także z innymi serwisami:

Antygaming

 

Serwis AntyGaming powstał z niepohamowanego pragnienia kilku osób do tego, żeby wyrazić swój własny pogląd na elektroniczną rozrywkę. Nie staramy się ślepo podążać za nowościami, pisać po nocach teksty tylko po to, żeby mieć tą pierwszą recenzję gry w sieci. Staramy się przelać na papier nasze własne spojrzenie na gry i wszystkie zagadnienia związane z nimi. W tekstach nastawiamy się na odczucia i emocje a nie na opisach fabuły czy skrupulatnej ocenie technicznej, gdyż to możecie znaleźć na stronach-molochach. Piszemy o tym o czym mamy ochotę, każdy na swój sposób.

 

Fundroid

 

Fundroid to pierwsze w Polsce czasopismo poświęcone grom mobilnym. Jest tworzone przez ludzi kochających urządzenia mobilne. Magazyn jest od samego początku wydawany za darmo za pośrednictwem Internetu. Jeśli lubisz pograć na telefonie lub tablecie to Fundroid będzie dla ciebie idealnym miejscem. Przeczytasz tu nie tylko ekskluzywne teksty o grach mobilnych, ale również recenzje sprzętu czy inne teksty publicystyczne. Wszystko okraszone nutką humoru. Kultura gier mobilnych czeka na Ciebie!